معرفی پارس نسیم صحرا و کولکس


محصولات:
  • داکت اسپلیت
  • پکیج پشت بامی
  • چیلر تراکمی
  • مینی چیلر
  • وی آر اف (VRF)
  • هواساز
  • فن کویل​
کولکس(COOLEX) :

کارخانه تولیدی RIC سازنده محصولات کولکس در سال ۱۹۷۳ در زمینه تولید سیستم های سرمایشی فعالیت خود را در کشور کویت آغاز نموده است.

این شرکت از سال ۱۹۸۱ همکاری با مدیران و متخصصین فنی شرکت YORK آمریکا را به منظور افزایش کیفیت و کسب استانداردهای بین المللی آغاز و در سال ۱۹۸۶ محصولات خود را با نام تجاری COOLEX روانه بازار خاورمیانه نمود.
در حال حاضر محصولات شرکت کولکس در بیش از ۲۰ کشور دنیا به ویژه کشورهایی با اقلیم حاره ای نظیر: ایران، ترکیه، قطر، عراق، امارات، بحرین، عربستان و ... مورد استفاده قرار می گیرد.


شرکت کولکس همواره در تلاش است تا با بهره گیری از واحد تحقیق و توسعه خود، محصولاتی بسیار متنوع با کیفیت بالا و مطابق با استانداردهای جهانی تولید نموده و رضایت مشتریان را از هر نظر تامین نماید.پارس نسیم صحرا :

شرکت پارس نسیم صحرا، فعالیت خود را با هدف  به کارگیری تکنولوژی های نوین در سیستم های سرمایشی و گرمایشی، در سال 1385 آغاز نموده و در این عرصه بواسطه استفاده از نیروهای مجرب و متخصص، از تجربه و توان علمی و عملی فراوانی بهره مند گردیده است. این شرکت در دو حوزه محصولات متعارف و طراحی و ساخت سیستم های تهویه مطبوع خاص فعالیت می نماید.

1- دپارتمان محصولات تجاری و عام تهویه مطبوع:
این بخش در طراحی، تأمین، نصب و خدمات پس از فروش کلیه سیستم های تهویه مطبوع از جمله داکت اسپلیت، چیلر، مینی چیلر، روف تاپ پیکج، VRF و ... فعالیت داشته و تجارب گرانبهایی را در زمینه ارائه محصولات کارخانه هایGoodman آمریکا ،Coolexکویت دارا می باشد. همچنین این شرکت، بعنوان مجری تولید کننده کانال های از پیش عایق شده (PIR) و کانال های اسپیرال (فلکسی بل) و انواع کانال گالوانیزه نیز فعالیت می نماید و در زمینه طراحی، اجرا و نصب این محصول  فعالیت دارد که رزومه این شرکت در اجرای پروژه های مختلف، خود گواه بر فعالیت حرفه ای و کارشناسانه در این زمینه می باشد.

2- دپارتمان طراحی و تأمین سیستم های تهویه مطبوع خاص:
این شرکت با در اختیار داشتن نیروی انسانی متخصص و مجرب و با دستیابی به دانش فنی روز، در کنار فعالیت های جاری خود درصدد طراحی، ساخت، نصب، راه اندازی و خدمات پس از فروش پروژه های خاص که مورد نیاز صنایع کشور بوده و نیاز به دانش فنی ویژه ای داشته، برآمده است. از جمله موارد یاد شده می توان به ارائه ی خدمات مهندسی و تأمین سیستم های HVAC در حوزه صنایع نفت، گاز، پتروشیمی، نیروگاه، سیستم های تهویه Offshore ، سیستم های تهویه مطبوع از نوع Marine Type، جهت انواع شناورهای دریایی، صنایع داروسازی و بیمارستانی را نام برد.


توسط : admin | تاریخ : 1396/09/07 | نظرات 0