معرفی پارس نسیم صحرا و گودمن

محصولات:
 
  • داکت اسپلیت

گودمن (Goodman) :

کارخانه Goodman با قدمتی طولانی در صنعت تهویه مطبوع، به عنوان یکی از مطرح ترین تولید کنندگان سیستم های سرمایشی و گرمایشی مسکونی و صنعتی در کشور آمریکا محسوب می گردد. این کارخانه در سال ۱۸۹۰ به نام Janitrol در زمینه تولید سیستم تهویه مطبوع فعالیت خود را آغاز و با تجربه ای بیش از یک قرن، از پیشگامان این صنعت در جهان به شمار می آید.
محصولات کارخانه گودمن، منحصرا درکشور آمریکا تولید می گردد و کارخانه تولیدی تحت لیسانس در هیچ نقطه ای از جهان ندارد.
این محصولات دارای بالاترین استانداردهای بین المللی هستند که مهمترین آنها عبارتند از :

- استاندارد موسسات مستقل بازرسی UL – ETL
- استاندارد لوازم خانگی ISO – CE – SCA – ARI
- استاندار وسایل گازسوز GAMA - ENERGY




پارس نسیم صحرا  :

 
شرکت پارس نسیم صحرا، فعالیت خود را با هدف  به کارگیری تکنولوژی های نوین در سیستم های سرمایشی و گرمایشی، در سال 1385 آغاز نموده و در این عرصه بواسطه استفاده از نیروهای مجرب و متخصص، از تجربه و توان علمی و عملی فراوانی بهره مند گردیده است. این شرکت در دو حوزه محصولات متعارف و طراحی و ساخت سیستم های تهویه مطبوع خاص فعالیت می نماید.

1- دپارتمان محصولات تجاری و عام تهویه مطبوع:
این بخشدر طراحی، تأمین، نصب و خدمات پس از فروش کلیه سیستم های تهویه مطبوع از جمله داکت اسپلیت، چیلر، مینی چیلر، روف تاپ پیکج، VRF و ... فعالیت داشته و تجارب گرانبهایی را در زمینه ارائه محصولات کارخانه هایGoodman آمریکا ،Coolexکویت دارا می باشد. همچنین این شرکت، بعنوان مجری تولید کننده کانال های از پیش عایق شده (PIR) و کانال های اسپیرال (فلکسی بل) و انواع کانال گالوانیزه نیز فعالیت می نماید و در زمینه طراحی، اجرا و نصب این محصول  فعالیت دارد که رزومه این شرکت در اجرای پروژه های مختلف، خود گواه بر فعالیت حرفه ای و کارشناسانه در این زمینه می باشد.

2- دپارتمان طراحی و تأمین سیستم های تهویه مطبوع خاص:
این شرکت با در اختیار داشتن نیروی انسانی متخصص و مجرب و با دستیابی به دانش فنی روز، در کنار فعالیت های جاری خود درصدد طراحی، ساخت، نصب، راه اندازی و خدمات پس از فروش پروژه های خاص که مورد نیاز صنایع کشور بوده و نیاز به دانش فنی ویژه ای داشته، برآمده است. از جمله موارد یاد شده می توان به ارائه ی خدمات مهندسی و تأمین سیستم های HVAC در حوزه صنایع نفت، گاز، پتروشیمی، نیروگاه، سیستم های تهویه Offshore ، سیستم های تهویه مطبوع از نوع Marine Type، جهت انواع شناورهای دریایی، صنایع داروسازی و بیمارستانی را نام برد.

توسط : admin | تاریخ : 1396/09/08 | نظرات 0