معرفی تهویه نیا و کوکن

محصولات:
  • برج خنک کننده
کوکن (KUKEN):

کوکن اولین تولید کننده برج های خنک کن در ژاپن می باشد. این شرکت با گسترش محصولات با کیفیت بالا و کارایی مناسب باعث ایجاد محیطی بهتر برای زندگی افراد و فضاهای صنعتی شده است.

این شرکت از سال ۱۹۵۶ شروع به فعالیت کرده و پاسخگویی نیازهای مشتریان براساس تحقیق و توسعه بوده است.
هدف ما گسترش تکنولوژی در زمینه سیستم تهویه مطبوع شهری و مراکز صنعتی می باشد. امروزه نیازهای بازار فقط معرفی سیستم ها براساس مصرف بهینه انرژی ، کارآمد و با صرفه اقتصادی نیست بلکه تامین امنیت محیط نیز می باشد. 
تهویه نیا (نمایندگی کوکن):

شروع فعالیت شرکت تهویه نیا به عنوان نماینده انحصاری این برند در ایران از سال 2009 میلادی (۱۳۸۷ خورشیدی) می باشد. امروزه برجهای خنک کننده از نوع مدار باز و مدار بسته مکعبی از ظرفیت ۶۰ تن تا ۱۰۶۰ تن تبرید در ایران عرضه می شود.
تهویه نیا افتخار دارد به پشتوانۀ بیش از ۴ دهه فعالیت مستمر در زمینه تهویه مطبوع، و عرضه بهترین برندهای معتبر جهانی، نقشی سازنده و ثمر بخش در جهت ارتقاء کیفیت این صنعت ایفا نماید.
شهرت شرکت سازنده، کیفیت، بهره گیری از فناوری های نوین، بازدهی بالا، بهینه سازی مصرف انرژی، حفظ محیط زیست و هوشمند بودن تاسیسات، معیار انتخاب و گردآوری محصولات توسط شرکت تهویه نیا است. در حال حاضر تجمیع هشت ستاره جهانی با نام های اجنرال، گری، هیتاچی، کوکن، اشنایدر الکتریک، ویزمن و یازاکی، تاییدی بر این اظهارات است.
ارائه راه حل های مهندسی برای کلیه پروژه های سرمایشی و گرمایشی از یک سو و تنوع و کامل بودن سبد محصولات از کولر گازی اسپلیت تا انواع چیلر، فن کویل، هواساز، برج خنک کن، پکیج پشت بامی، سرمایش دیتا سنتر، دیگ آب گرم، پکیج دیواری، کولر آسانسور، تهویه دریایی و تصفیه هوا از سوی دیگر، امکان پاسخگوئی به نیازهای تهویه مطبوع را با بکارگیری یک یا چند نوع محصول توسط کارشناسان متخصص این شرکت، فراهم نموده است.
شرکت تهویه نیا اولین شرکتی است که در ایران اقدام به معرفی و عرضه چیلر جذبی با استفاده از انرژی خورشیدی نموده است. این تکنولوژی با همکاری کمپانی یازاکی ژاپن و ویزمن آلمان قابل ارائه و هم اکنون در ساختمان نیا نصب و آماده بازید عموم است.
این شرکت دارای گواهینامه های مدیریت کیفیت بر مبنای استاندارد ISO9001:2008، مدیریت شکایت مشتری ISO10002، مدیریت رضایتمندی مشتری ISO10004 و گواهینامه R&D از وزارت بازرگانی بوده و همچنین عضو انجمن صنفی شرکتهای پیمانکار تأسیسات و تجهیزات صنعتی ایران است.
همچنین واحد خدمات پس از فروش با بیش از ۳۰۰ مرکز در سراسر ایران همواره آماده بازدید از پروژه ها و ارائه مشاوره رایگان، پشتیبانی و تأمین قطعات برای محصولات خود است.


 

توسط : admin | تاریخ : 1396/08/28 | نظرات 0