معرفی تهویه نیا و اشنایدر الکتریک

درباره اشنایدر الکتریک،تاریخچه اشنایدر الکتریک،اشنایدر الکتریک،تهویه نیا،schneider،nia
محصولات:
  • مینی چیلر
  • چیلر تراکمی
  • سرمایش دیتا سنتر (پکیج مخابراتی)

اشنایدر الکتریک (Schneider Electric):

کمپانی اشنایدر الکتریک ، شرکتی چند ملیتی که در زمینه مدیریت انرژی و راه حل های صنعتی، سخت افزاری و نرم افزاری و خدماتی مختلف فعالیت دارد. زمان تاسیس این مجموعه به سال ۱۸۳۶ میلادی در کشور فرانسه بر می گردد و تا امروز مجموعه ای ممتاز و پیشرو در بازار محسوب میشود. با شروع اصولی در صنعت آهن و استیل، ماشین های سنگین، و ساخت کشتی فعالیت خود را به صنعت الکتریسیته و اتوماسیون تغییر داد.بعد از گذشت 170 سال از آن تاریخ اشنایدر الکتریک امروز برگشته است و آماده مهیا کردن تمامی خواسته های شما در زمینه تولید و بهینه سازی انرژی است.

در قرن 19 میلادی در سال 1836 برادران اشنایدر با همکاری یکدیگر بنیادی با نام Creusot  را تاسیس کردند و 2 سال بعد نیز شرکت  Schneider & Cie  را بنیاد نهادند.در سال 1891  اشنایدر خود را به سطح تخصصی رساند و با  نوآوری  به عنوان یک  تولید کننده حرفه ای در بازار الکتریسیته مطرح شد.

اما در نیمه اول قرن 20  باز هم اشنایدر به پیشرفت و گسترش خود ادامه داد و این بار همراه با آلمان و اروپای شرقی وارد اتحادیه مالی و صنعتی اروپا شد. در سالهای بعد اشنایدر  همراه با کمپانی وستینگهاوس یک گروه الکتریکی بین المللی را تشکیل دادند و سپس فعالیت خود را در زمینه تجهیزات برقی موتور های الکتریکی  و لوکوموتیو های برقی گسترش داد.بعد از جنگ جهانی دوم اشنایدر با تغییر حوزه فعالیت خود به گستره آهن و فولاد و الکتریسیته خود را جهت ورود به بازار های جدید کاملا سازماندهی کرد.

در سالهای 1981 تا 1997  اشنایدر الکتریک تمرکز خود را بر روی صنعت برق ادامه داد و با دوری از فعالیت های غیر استراتژیک گروهی را از کمپانی های معتبر (تله مکانیک، مارلین، گرین) تشکیل داد.

ازاواخر سال 2003 میلادی نیز اشنایدر فرانسه با سابقه دیرینه خود حمایت خود را از محصولات کلیپسال استرالیا اعلام کرد که در واقع در طول 5 سال  یعنی درسال 2009 میلادی توانست تا تمامی قطعات تحت نام اشنایدرالکتریک را هماهنگ با بقیه محصولات این کارخانه به بازار عرضه کند.


برند اشنایدر الکتریک در سراسرجهان از لحاظ اعتبار و قابلیت اعتماد مشتری دارای جایگاه ویژه ای می باشد و به طوری که این شرکت در سال ۲۰۱۵ در فهرست ۵۰ شرکت برتر اروپا قرار گرفته است. در این کمپانی در سراسر جهان بیش از ۱۶۱ هزار نفر مشغول به فعالیت می باشند و در آمد سالیانه ای به ارزش ۲۶.۶ میلیارد یورو برای اشنایدر الکتریک به ثبت رسیده است.

اشنایدر الکتریک در زمینه استفاده از تکنولوژی های جدید و نوآوری در این صنعت با برخورداری از مراکز متعدد R&D همواره شرکتی فعال بر شمرده می شود، به نحوی که تا به الان ۲۰۰۰۰ اختراع ثبت شده به نام این کمپانی منظور گردیده است.
این شرکت در سال ۲۰۱۱ کارخانه یونیفلر ایتالیا سازنده چیلرهای صنعتی و دائم کار و پکیج های برودتی دیتا سنتررا نیز به مجموعه خود اضافه کرد.


درباره نیا،نیا،nia

تهویه نیا (نمایندگی اشنایدر الکتریک):

شرکت تهویه نیا از سال 2008 میلادی (۱۳۸۷ خورشیدی) نماینده انحصاری محصولات سرمایش و تهویه مطبوع اشنایدر الکتریک در ایران می باشد.
تهویه نیا افتخار دارد به پشتوانۀ بیش از ۴ دهه فعالیت مستمر در زمینه تهویه مطبوع، و عرضه بهترین برندهای معتبر جهانی، نقشی سازنده و ثمر بخش در جهت ارتقاء کیفیت این صنعت ایفا نماید.
شهرت شرکت سازنده، کیفیت، بهره گیری از فناوری های نوین، بازدهی بالا، بهینه سازی مصرف انرژی، حفظ محیط زیست و هوشمند بودن تاسیسات، معیار انتخاب و گردآوری محصولات توسط شرکت تهویه نیا است. در حال حاضر تجمیع هشت ستاره جهانی با نام های اجنرال، گری، هیتاچی، کوکن، اشنایدر الکتریک، ویزمن و یازاکی، تاییدی بر این اظهارات است.
ارائه راه حل های مهندسی برای کلیه پروژه های سرمایشی و گرمایشی از یک سو و تنوع و کامل بودن سبد محصولات از کولر گازی اسپلیت تا انواع چیلر، فن کویل، هواساز، برج خنک کن، پکیج پشت بامی، سرمایش دیتا سنتر، دیگ آب گرم، پکیج دیواری، کولر آسانسور، تهویه دریایی و تصفیه هوا از سوی دیگر، امکان پاسخگوئی به نیازهای تهویه مطبوع را با بکارگیری یک یا چند نوع محصول توسط کارشناسان متخصص این شرکت، فراهم نموده است.
شرکت تهویه نیا اولین شرکتی است که در ایران اقدام به معرفی و عرضه چیلر جذبی با استفاده از انرژی خورشیدی نموده است. این تکنولوژی با همکاری کمپانی یازاکی ژاپن و ویزمن آلمان قابل ارائه و هم اکنون در ساختمان نیا نصب و آماده بازید عموم است.
این شرکت دارای گواهینامه های مدیریت کیفیت بر مبنای استاندارد ISO9001:2008، مدیریت شکایت مشتری ISO10002، مدیریت رضایتمندی مشتری ISO10004 و گواهینامه R&D از وزارت بازرگانی بوده و همچنین عضو انجمن صنفی شرکتهای پیمانکار تأسیسات و تجهیزات صنعتی ایران است.
همچنین واحد خدمات پس از فروش با بیش از ۳۰۰ مرکز در سراسر ایران همواره آماده بازدید از پروژه ها و ارائه مشاوره رایگان، پشتیبانی و تأمین قطعات برای محصولات خود است.

 

توسط : admin | تاریخ : 1396/08/28 | نظرات 0