الکسا

دانی سنتر

دانی سنتر دایرة المعارف و مرکز مشاوره تاسیسات ساختمانی و صنعتی

مشخصات سایز و ضخامت
تعداد و سطح مقطع هادی 0
ضخامت عایق هادی 0
ضخامت روکش 0
میانگین قطر بیرونی 0
ضخامت روکش میانی 0
تعداد و قطر هادی ها 0
مشخصات ولتاژ
ولتاژ اسمی 0
ولتاز آزمون 0
تست ولتاژ 0
مشخصات مقاومت الکتریکی
حداکثر مقاومت الکتریکی هادی 0
حداکثر مقاومت الکتریکی عایق 0
حداقل مقاومت الکتریکی عایق 0
ساختار کابل
جنس هادی 0
کلاس هادی 0
جنس عایق 0
رنگ بندی عایق 0
جنس روکش 0
رنگ روکش 0
ساختار لایه ها 0
جنس روکش میانی 0
جنس آرمور 0
هادی هم مرکز 0
مشخصات دما
حداکثر دمای کاری هادی 0
حداکثر دمای مجاز در سطح کابل 0
مشخصات استاندارد
استاندارد مرجع 0
استاندارد هادی 0
استاندارد رنگ عایق 0
استاندارد مقاومت الکتریکی هادی 0
استاندارد تاخیر در انتقال شعله 0
مشخصات کلی
کشور سازنده 0
کد کابل 0
وزن 0
متراژ هر بسته 0
مقدار مجاز استقامت 0
نقد و بررسی
 • شرکت سیم و کابل همدان :​
 • شركت صنايع سيم و كابل همدان در سال 1361 با توجه به نیاز صنعتی کشور ، توسط بخش خصوصی تاسیس و با احداث سالني برابر با 3000 متر مربع در همدان برای تولید انواع سیم و کابل افشان فشار ضعیف تا یک کیلو ولت تاسیس و احداث گردید و در سال 1368 این مجموعه در اداره ثبت اسناد و املاک استان همدان به نام شرکت صنایع سیم و کابل همدان ثبت گردید .
 • ماشین آلات تولیدي اين شركت شامل انواع دستگاه های کشش ، بانچر، تاب، اکسترودر از معروفترین سازندگان جهانی از کشور های اتریش، آلمان، آمریکا، انگلیس، ایتالیا، چین و کانادا می باشد  ماشین آلات مدرن ، انواع سیم و کابل فشار ضعیف و کابلهای مخابراتی را مطابق استاندارد ملی ایران و سایر استانداردهای بین المللی تولید می نماید.
 • بديهي است توسعه فيزيكي و بالا بردن كميت توليد بدون استفاده از ابزار مديريت جامع ،امكان پذير نبوده ، لذا این شرکت گواهي سيستم مديريت كيفيت یکپارچه شامل: سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001)نسخه (2008 ، حفاظت از محیط زیست (ISO14001:2004) ، ایمنی و بهداشت شغلی ( OHSAS 18001:2007) و گواهی CE MARKING را دریافت کرده است.​
 • ضمناً واحد آزمایشگاه این شرکت با استقرار ISO/IEC 17025 موفق به دریافت گواهينامه تائيد صلاحيت آزمايشگاه از اداره استاندارد شده است و در حال حاضر آزمايشگاه همكار موسسه استاندارد نيز مي باشد.
 
 • کابل زره دار چیست؟
 • کابلی را که در ساختار یا اجزای تشکیل دهنده آن لایه یا بخشی با هدف افزایش استحکام مکانیکی به کار رفته باشد، می توان زره دار و مسلح نامید. این لایه می تواند به شکل مفتول (سیم) یا نوار از جنس فولاد گالوانیزه، آلومینیوم و موارد مشابه دیگر باشد. این جزء در کابل از آن در برابر تنشها، ضرب دیدگی و فشارهای مکانیکی خارجی محافظت می کند. به بیان دیگر کابل زره دار قابلیت نصب در محیطی که در معرض نیروهای خارجی آسیب رسان است، خواهد داشت.

 • انواع کابل زره دار :
 • همان طور که در ابتدا بیان شد، کابل زره دار می تواند کاربریهای گوناگونی داشته باشد؛ یعنی کابل برق، فرمان، ابزار دقیق و انواع کابل مخابراتی را می توان به شکل زره دار تولید نمود. از طرفی جنس و شکل بخش زره نیز عاملی برای تمایز این محصولات است.

 • موارد استفاده کابل زره دار :
 • در هر محیط و مکانی که شرایطی مخل سلامت فیزیکی کابلها وجود دارد؛ استفاده از نوع زره دار آنها ضرورت می یابد. مواردی مانند گذر ماشینهای سنگین و فوق سنگین از محل نصب و دفن کابل، وجود جانوران جونده و دیگر تنشهای مکانیکی مضر ما را بر آن می دارد تا با انتخاب کابلی مقاوم، تداوم عملکرد صحیح آن را تضمین نماییم.
 
 • کاربرد کابل زره دار همدان :
 • کابل کشی در داخل یا خارج کانال جهت تغذیه تاسیسات برقی در مکانهایی که نیاز به حفاظت مکانیکی باشد.
امتیازات کاربران
تعداد کاربران رای داده:  0
پیش فرض1 0
پیش فرض2 0
پیش فرض3 0
پیش فرض4 0
پیش فرض5 0
نظر کاربران
نام و نام خانوادگی:
آدرس email:
متن: