به نام خدا
دانی سنتر به منظور ایجاد فضایی کاملا تاسیساتی در حوزه های مختلف و اهداف گوناگون در سال 95 فعالیت خود را اغاز کرده است.

امروزه نقش به سزایی فضای مجازی در زندگی روزمره مردم در سراسر دنیا دارد،که به راحتی می توانند اطلاعات جامع درباره ی هر مطلبی را پیدا کنند.
برای پیدا کردن یک کالا و مقایسه آن با دیگر کالاها و برند های مختلف در بازار مربوط به هر کالا شاید امروزه سخت باشد و برای رسیدن به اطلاعات مورد نظر وقت زیادی را باید صرف کرد که با مشغله کاری زیاد ،ترافیک و... این کار سخت تر هم انجام می شود که سر انجام به نتیجه مناسب نخواهیم رسید و کالای مورد نظر خود را پیدا نمی کنیم.
به این منظور دانی سنتر با این اهداف شروع به کار کرده است:

۱-معرفی تولید کنندگان و واردکنندگان: در دانی سنتر صفحه ای برای معرفی تولید کنندگان و واردکنندگان اختصاص داده شده تا عموم به راحتی علاوه بر اطلاعات کلی درباره ی آن ها در همان صفحه  تمامی محصولات تولید کنندگان و وارد کنندگان را ببینند تا به راحتی برند مورد نظر خود را انتخاب کنند.

۲-به راحتی به صورت جزیی و کلی مقایسه کنید: گروه دانی سنتر روز به روز در حال به روز کردن جزئیات کالاها و وارد کردن جزئیات تمامی برند ها می باشد، که به راحتی می توانید به صورت جز به جز کالا را مقایسه کنید همچنین با قراردادن کاتالوگ محصولات علاوه بر مقایسه جزیی به صورت کلی هم می توانید به اطلاعات مورد نظر برسید و به راحتی مقایسه کنید.

۳-دسترسی آسان: در دانی سنتر با قرار دادن صفحه های گوناگون و طبقه بندی کالاهای هر محصول از کل به جز به راحتی به کالای مورد نظر برسید.

۴-مشاوره: اصلی ترین هدف گروه دانی سنتر ایجاد محلی است برای مشاوره عموم در تمامی مسائل مربوط به تاسیسات می باشد، که به راحتی می توانید با تماس با راه های ارتباطی ما بدون هیچ هزینه ای مشاوره بگیرید تا بهترین انتخاب را انجام دهید.


((دانی سنتر دایرة المعارف و مرکز مشاوره تأسیسات ساختمانی و صنعتی))

جزو اولین ها نیستیم ولی
                        سعی می کنیم جزو بهترین ها باشیم