معرفی تهویه نیا و یازاکی

معرفی یازاکی،تاریخچه یازاکی،یازاکی،تهویه نیا،yazaki،nia

محصولات:
  • چیلر جذبی (خورشیدی)
یازاکی (YAZAKI):

امروزه یازاکی پیشتاز در زمینه تامین سیستم های گرمایشی و سرمایشی چیلرهای جذبی در بخش تجاری و خصوصی می باشد. یازاکی با بیش از سی سال تجربه در زمینه توسعه، طراحی و تولید چیلرهای جذبی در دنیا پیشرو می باشد. این شرکت اولین تولید کننده انبوه چیلرهای جذبی در سایزهای کوچک و متوسط در جهان و اولین تولید کننده سیستم های تهویه مطبوع خورشیدی با نوآوری جدید چیلرهای آب داغ با عنوان (Aroace Water Fire Chiller) می باشد.
یازاکی اولین چیلرجذبی Aroace خود را در سال 1970 میلادی توسعه داد و بنابراین در تجارت چیلرهای جذبی با اولین تولید انبوه چیلرهایی با سایزهای متفاوت پیشگام شد.
در اصل یازاکی از راه های مختلفی در این تجارت پیشتاز شد. در سال 1974 شرکت یازاکی اولین سیستم تهویه ی هوای جهان را که با نیروی خورشید کار می کرد در "Solar House 1" طراحی کرد. در سال 1977 یازاکی شروع به تولید چیلرهای Aroace خود کرد. که سریعا به عنوان سری WFC شناخته شد. این سری خریداران را قادر می ساخت شرایط مستقل و راحتی را از منابع برقی ایجاد کنند و شرایط را به راه حل های سیستم خنک سازی قابل تجدید باز کرد.
در 40 سال اخیر، یازاکی به تجربه های مهمی در راه توسعه، طراحی و ساخت چیلرهای جذبی دست یافت. این تجارب یازاکی را قادر ساخت تا تکنولوژی خود را همانند محدوده ی تولیدات و جلب اعتماد به محصول تصحیح کند. امروزه یازاکی نه تنها به عنوان پیشگام در صنعت جذبی شناخته شده است، بلکه به عنوان یک رهبر جهانی برای چیلرهای جذبی با سایزهای مختلف مورد احترام است.
نگاه کلی به تاریخچه یازاکی:
   
۱۹۲۹ یازاکی توسط Mr. Sadami Yazaki تاسیس شد.
    ۱۹۶۳ اولین دفتر فروش خارجی در آمریکا تاسیس شد.
    ۱۹۷۰ شروع تولید چیلر جذبی با ظرفیت های (۱۲.۵ & 17.5 Kw Capacity)(CH-1000 & CH-1500)
    ۱۹۷۴ یازاکی اولین سیستم تهویه مطبوع خورشیدی در ژاپن را در Solar House1نصب کرده است.
    ۱۹۷۷ تولید اولین چیلر اب گرم Aroace توسط یازاکی.
    ۱۹۸۰ یازاکی اروپا با گشایش اولین دفتر در انگلستان تاسیس شد.
    ۲۰۰۱ ساخت سری جدید چیلرهای آب داغ WFC-S با خصوصیت طراحی بی نظیر جهت کاهش زمان Start up
    ۲۰۰۷ یازاکی مدل جدید Aroace با ظرفیت سرمایشی kw17.5 را در بازارهای اروپا شروع کرد و تقدیرنامه تجارت موفق را توسط IMD/Switzerland دریافت نمود.
چیلرهای جذبی یازاکی در سه دسته زیر تولید می شوند:
    چیلرهای آبگرم (سری WFC)، در ظرفیت های ۵، ۱۰، ۲۰، ۳۰تن تبرید
    چیلرهای گازسوز (سری CHK)، در ظرفیت های ۱۰ تا ۱۰۰تن تبرید
    چیلرهای گازسوز ( سری CHMG)، در ظرفیت های ۱۵۰، ۲۰۰تن تبرید


درباره تهویه نیا،نیا،nia
 
تهویه نیا (نمایندگی یاکازی):

شروع فعالیت شرکت تهویه نیا به عنوان نماینده انحصاری یازاکی در ایران از سال 2010 میلادی (
۱۳۸۸ خورشیدی) می باشد.
تهویه نیا افتخار دارد به پشتوانۀ بیش از ۴ دهه فعالیت مستمر در زمینه تهویه مطبوع، و عرضه بهترین برندهای معتبر جهانی، نقشی سازنده و ثمر بخش در جهت ارتقاء کیفیت این صنعت ایفا نماید.
شهرت شرکت سازنده، کیفیت، بهره گیری از فناوری های نوین، بازدهی بالا، بهینه سازی مصرف انرژی، حفظ محیط زیست و هوشمند بودن تاسیسات، معیار انتخاب و گردآوری محصولات توسط شرکت تهویه نیا است. در حال حاضر تجمیع هشت ستاره جهانی با نام های اجنرال، گری، هیتاچی، کوکن، اشنایدر الکتریک، ویزمن و یازاکی، تاییدی بر این اظهارات است.
ارائه راه حل های مهندسی برای کلیه پروژه های سرمایشی و گرمایشی از یک سو و تنوع و کامل بودن سبد محصولات از کولر گازی اسپلیت تا انواع چیلر، فن کویل، هواساز، برج خنک کن، پکیج پشت بامی، سرمایش دیتا سنتر، دیگ آب گرم، پکیج دیواری، کولر آسانسور، تهویه دریایی و تصفیه هوا از سوی دیگر، امکان پاسخگوئی به نیازهای تهویه مطبوع را با بکارگیری یک یا چند نوع محصول توسط کارشناسان متخصص این شرکت، فراهم نموده است.
شرکت تهویه نیا اولین شرکتی است که در ایران اقدام به معرفی و عرضه چیلر جذبی با استفاده از انرژی خورشیدی نموده است. این تکنولوژی با همکاری کمپانی یازاکی ژاپن و ویزمن آلمان قابل ارائه و هم اکنون در ساختمان نیا نصب و آماده بازید عموم است.
این شرکت دارای گواهینامه های مدیریت کیفیت بر مبنای استاندارد ISO9001:2008، مدیریت شکایت مشتری ISO10002، مدیریت رضایتمندی مشتری ISO10004 و گواهینامه R&D از وزارت بازرگانی بوده و همچنین عضو انجمن صنفی شرکتهای پیمانکار تأسیسات و تجهیزات صنعتی ایران است.
همچنین واحد خدمات پس از فروش با بیش از ۳۰۰ مرکز در سراسر ایران همواره آماده بازدید از پروژه ها و ارائه مشاوره رایگان، پشتیبانی و تأمین قطعات برای محصولات خود است.

 

توسط : admin | تاریخ : 1396/08/28 | نظرات 0